W Elixir Day SPA poczujesz się jak w oazie spokoju. Nasz urokliwy salon niedaleko Krakowa powstał z pasji do piękna, natury i pszczół. To miejsce, gdzie zrelaksujesz się i zapomnisz o codziennych troskach. U nas kompleksowo zadbasz o swój wygląd i dobre samopoczucie. Dzięki innowacyjnym zabiegom i bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów otworzymy przed Tobą drogę do prawdziwego piękna. Przyjdź i odkryj je już dziś.

Naszym celem jest wspieranie Cię w odzyskiwaniu wiary w siebie i swoje możliwości, poprzez kreowanie nowego wizerunku i sprawianie, byś zawsze czuła się pięknie we własnym ciele. Jesteśmy tu, aby dodawać sił i regeneracji nawet najbardziej zapracowanym, aby mogli cieszyć się pełnią energii i witania dnia z uśmiechem. Korzystamy z najlepszych kosmetyków renomowanych marek światowych, aby zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości. Nasza troska dotyczy nie tylko Twojego zewnętrznego piękna, ale także wewnętrznego. Wierzymy, że holistyczne podejście do człowieka daje szansę na osiągnięcie wewnętrznej harmonii. Pomagamy odzyskać dobre samopoczucie na poziomie ciała, umysłu i duszy.

Autorskie
rytuały SPA

Sprawdź nasze rytuały!

Sprawdzone
marki

Tylko najlepsze marki!

Doświadczeni
specjaliści

Wykwalifikowana kadra!

Kompleksowa
obsługa

Najlepsza obsługa!

Nie jesteś pewna, który zabieg będzie dla Ciebie najlepszy?

Pomożemy w wyborze!

Zapraszamy Cię na konsultację, podczas której nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepszy zabieg, który spełni Twoje oczekiwania i potrzeby.